ПН-ПТ: 9-18
СБ-НД: 10:00-15:00
Online: 24/7

В корзине пусто!

Фітнес браслети

Показывать:
Сортировать:
Фильтр товаров
Последние отзывы
Опис. * Потужний, сучасний і функціональний браслет на руку * Смарт нагадування * TW6..
450 грн
Інформація. Модель: E02 / MY-S3 Датчик: Kiniox, 3-осьовий MEMS-датчик точність Диспле..
650 грн
Характеристики. * Показ температури - вбудований термометр * 3D крокомір, дозволяє більш ..
595 грн
Браслет Xiaomi це найвідоміший і самий затребуваний фітнес трекер - розумний годинник у світі. Хі..
680 грн
Фітнес браслети

Фітнес браслети це аналоги розумних годинників, у яких трошки інші завдання. Представлені в нашому інтернет магазині фітнес браслети вміють робити масу функцій і кожен знайде браслет для себе.

Перш за все виходячи з самої назви, браслети призначені для людей які займаються спортом або люблять стежити за станом свого організму. Браслети рахують калорії, мають крокомір (рахують відстань), допомагають налаштувати прийом води або ліків та багато іншого. У деяких присутня функція розумного будильника або ж розумний сон, Ви завжди будете вставати бадьорими і відпочившими.

Працюють розумні годинники фітнес браслети на базі IOS або Android. Синхронізуються з Вашим телефоном завдяки  каналу Bluetooth (детальні технічні характеристики читайте в описі кожного браслета) через мобільний додаток.

Також вони покажуть хто Вам телефонує, від кого прийшло повідомлення і дуже стильно виглядають на руці. Підходять як для хлопців, так і для дівчат.

Кожен браслет для спорту від різного виробника індивідуальний, читайте опис, а якщо не можете вибрати який замовити, звертайтеся до нашої служби підтримки.