ПН-ПТ: 9-18
СБ-НД: 10:00-15:00
Online: 24/7

В корзине пусто!

Подарунки

Показывать:
Сортировать:
Последние отзывы
Уточнить поиск
Подарунки

Буває вкрай важко підібрати правильний оригінальний подарунок, що б він був приємний для того, кому дарують, але в теж час мав нормальну ціну для гостя. У нас, на ukr.vlom.com.ua, представлені наступні категорії подарунків.

Запальнички. Оригінальний і завжди потрібний подарунок, особливо для людей із згубною звичкою. У нас представлені незвичайні запальнички, а з різними 3d формами та функціями. Тут Ви знайдете, як і класичні моделі, так і моделі для гаджетоманів.

Брелки. З одного боку маленький ненав'язливий подарунок, але з іншого дуже потрібний. Практично всі мають брелок на ключах, а оригінальні брелоки як у нас, дозволять вгадати зі смаком власника. Залежно від інтересів і переваг людей, у нас зібрані різні цікаві моделі.

Ліхтарики. Прекрасний подарунок як для людей з активним життям, так і просто для дівчат, які не люблять ходити по повній безпросвітної темряві. У даній категорії Ви знайдете як стандартні недорогі ліхтарики, так і оригінальні потужні або ж з цікавим дизайном. Заходьте і вибирайте!

Щоденники, блокноти. Хоча гаджети поступово витісняють друковані носії інформації, оригінальний красивий щоденник завжди буде в тренді. Він доповнює образ, як офіційний, так і немає. Тим більше багато людей звикли використовувати саме блокноти, як засобу для запису.

Як Ви бачите, у нас представлені незвичайні подарунки, які можна підібрати для кожної людини. Адже подарунок, який здивує і викличе посмішку - це дуже дорого коштує, звичайно ж в емоційному плані.