ПН-ПТ: 9-18
СБ-НД: 10:00-15:00
Online: 24/7

В корзине пусто!

Рюкзаки

Показывать:
Сортировать:
Фильтр товаров
Последние отзывы
Матеріал: полотно, поліестер Розмір: 44х31х16 см. Внутрішній об'єм: 25 л. Тип застібки: блискавка..
395 грн
Матеріал: полотно, поліестер Розмір: 40х17х32 см Внутрішній об'єм: 25 л. Тип засті..
495 грн
Матеріал: поліестер Розмір: 42х13х27 см Внутрішній об'єм: 25 л. Тип застібки: блис..
480 грн
Рюкзаки

Слово рюкзак в перекладі з німецької - мішок на лямках. Це так званий м'який рюкзак, який вірою і правдою служив людям багато століть. Антропологи знайшли подобу рюкзака в поселеннях стародавньої людини. Сучасний рюкзак має кілька різновидів:

М'який рюкзак або всім відомий рюкзак «колобок» не має елементів жорсткості, виготовляється з брезентової тканини, одягається на плечі за допомогою лямок. Обсяг м'якого рюкзака від 20 до 60 л. Носити важкі речі в м'якому рюкзаку незручно, центр ваги змішається і тягне плечі, а тверді предмети доставляють дискомфорт. При правильному укладанні рюкзака можна уникнути багатьох неприємних моментів. По периметру рюкзака укладають параллоновий килимок або ковдру, а вздовж спини вставляють жорсткий лист, при такому удосконаленні він не поступається жорстким рюкзакам. Перевага м'якого рюкзака - він легко згортається, в згорнутому вигляді він компактний. Такі рюкзаки ще недавно дуже любили туристи, спортсмени, геологи.

 Каркасний рюкзак має місткість до 140 літрів. Ці рюкзаки зараз найпоширеніші. Їх шиють з міцних і легких синтетичних тканин, вони мають довгасту форму і підвісну систему з лямок і ременя. Можливість тривалого часу носити такі тяжкості забезпечується широкими, м'якими і пружними лямками. У частину, звернену до спини, вмонтовані елементи з легкого і міцного матеріалу типу дюралюмінію або титану. Конструкція перерозподіляє вагу з області плечей на пояс, забезпечуючи більш зручне носіння важких предметів в порівнянні з м'якими наплічниками.

Різновидом каркасного рюкзака є анатомічний рюкзак, в якому у всю спину вшивається пластикова вставка-пластина. Ідея каркаса почала розвиватися і з каркаса перетворилася в верстат.

Станковий рюкзак відрізняється тим, що основу конструкції становить алюмінієва, іноді титанова станина, яка надає рюкзаку форму, перерозподіляє навантаження. Наплічні лямки кріпляться до станини, для рівномірного розподілу навантаження передбачений пояс в області попереку, який теж кріпиться до станини. Обсяг станкового рюкзака до 150 л. Станкові рюкзаки в основному використовують військові, перший станковий верстат був виготовлений для військовослужбовців фінської армії. Такий рюкзак носити комфортно, але є одне але, в ньому не бажано падати, існує ризик травмування.

На нашій сторінці онлайн магазину представлені всі види рюкзаків від дитячих, найменших, яскравих із забавним декором, більш місткі для школярів і студентів і військові, станкові рюкзаки з великим об'ємом.

Якщо члену вашої родини потрібен рюкзак, ви можете дуже вигідно купити його у нас. Кольорові, однотонні, з принтами і емблемами, з зовнішніми кишенями і внутрішнім відділенням для ноутбука. Вибір задовольнить будь-кого, ціни в широкому діапазоні.