ПН-ПТ: 9-18
СБ-НД: 10:00-15:00
Online: 24/7

В корзине пусто!

Mp3 плеєри

Показывать:
Сортировать:
Фильтр товаров
Последние отзывы
Найменування: mp3 плеєр Hello Kitty Тип живлення: вбудований акумулятор. Пам'ять: micro..
99 грн
Mp3 плеєри

Якщо ви думаєте, що ера МП3 плеєрів пішла безповоротно, ви сильно помиляєтеся. Виробники цієї продукції не втрачали часу дарма і підготували для покупців багато нових і цікавих моделей. Сучасні плеєри мають багато додаткових можливостей, які продовжили їх життя і воскресили інтерес до них.

Останні моделі МП3 плеєрів мають значно зрослі ресурси. Слухати музику можна цілодобово безперервно, поки не набридне. Їх функціонал розширено, крім відтворення музики плеєри можуть відтворювати інші формати, ви можете насолодитися прослуховуванням захоплюючої книги або наукової лекції. Є в сучасних плеєрах вбудоване радіо FM і модуль Bluetooth, диктофон. Модулями оснащені найрізноманітніші пристрої та це робить можливим зручний і простий спосіб обміну інформацією.

Дизайн плеєрів теж сильно змінився, з'явилися плеєри з дисплеєм. Управління плеєром може здійснюватися за допомогою сенсора або кнопками.

Ми пропонуємо відвідувачам нашого онлайн магазину найрізноманітніші моделі плеєрів. Дитині можна купити недорогу простеньку модель з яскравим забавним дизайном і долучити своє чадо до прекрасного і захоплюючого світу музики. Моделі серйозніше, можна купити підлітку, під музичний акомпанемент можна займатися спортом, плеєр з навушниками прекрасний варіант для підтримки форми, тренування буде проходити в приємній і комфортній обстановці. Музика - прекрасний супутник в дорозі, плеєри для автомобіля мають дистанційне керування, за допомогою якого прослуховування музики буде зручним і безпечним

МП3 плеєр - хороший подарунок, на нашій віртуальній вітрині багато цікавих моделей в подарунковому оформленні. Це такі незвичайні моделі як плеєр у вигляді фігурок різних звіряток, старовинного радіоприймача, який слухали наші бабусі і дідусі або касети для самогубців в нашому сучасному житті касетних магнітофонів. Для веселунів і цінителів гумору і епотажа теж знайдеться модель, яка їх зацікавить.

Мобільні пристрої заповнили наш побут і відпочинок, їх можна носити з собою і користуватися практично цілодобово і повсюдно. Вони змінюють наше життя, роблячи його більш захоплюючим, більш інформованим і комфортним. Насолоджуйтесь улюбленими музичними композиціями, слухайте аудіокниги, будьте в курсі останніх новин, живіть в сучасному ритмі з МП3 плеєром.