ПН-ПТ: 9-18
СБ-НД: 10:00-15:00
Online: 24/7

В корзине пусто!

Інформація про доставку

Ви зважилися купити продукцію в інтернет-магазині потрібних речей, але з'вилося питання про доставку. Просимо Вас ознайомитися з нижче представленою інформацією, щоб розвіяти всі Ваші сумніви і питання.
 
Що мені робити, якщо я хочу особисто забрати покупку?
 
Адресну доставку від представника інтернет-магазину ви можете отримати тільки в місті Києві. Кур'єр доставить вподобаний Вам товар протягом дня, після оформлення замовлення. Деталі часу і місця доставки будуть уточнені по телефону.
 
В які міста України ви висилаєте продукцію?
 
Ми доставляємо продукцію по абсолютно всіх містах і селах України. Це як  обласні центри: Вінниця, Дніпропетровськ, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Донецьк, Житомир, Запоріжжя,  Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград Рівне, Суми, Тернопіль. Так і менш великі міста: Нікополь, Кременчук, Кривий Ріг, Бердянськ, Біла Церква, Ізюм, Ужгород, Хотин і т.д. В БУДЬ-ЯКОМУ місті, де яка-небудь служба доставки, ви можете очікувати на нашу продукцію.
 
Якою службою доставки я можу замовити товар?
Ми працюємо з Новою поштою. Служба доставляє товар на протязі 1-2 днів і володіє найбільш розгалуженою мережею відділень серед приватних компаній. 
 
Як часто Ви висилаєте?
 
Висилаємо замовлення практично щоденно, крім неділі. Продукція йде до Вас у той же день. Увечері ми повідомляємо смс-кою номер накладної.
 
Як оплатити замовлений продукт?
 
Ви можете оплатити товар, перевівши гроші на карту ПриватБанку. Також Ви можете оплатити товар безпосередньо на складі, оглянувши його. Оплата на складі завжди виходити приблизно на 20 гривень дорожче, така вартість послуги кур'єрської служби.
 
Скільки коштує доставка?
 
У середньому тарифи на доставку такі:
- Нова пошта: близько 35 грн за передоплатою на карту ПриватБанку, або близько 55 грн при оплаті на складі компанії. Доставка до дверей квартири виходить близько 85 грн.
 
Спасибі, що завітали до нас, якщо у Вас залишилися ще питання, то зв'яжіться з нами. Всього хорошого і до нових зустрічей!