ПН-ПТ: 9-18
СБ-НД: 10:00-15:00
Online: 24/7

В корзине пусто!

Флешки

Показывать:
Сортировать:
Фильтр товаров
Последние отзывы
Більш надійного і зручного пристрою для обміну інформацією між різними носіями інформації, оснаще..
299 грн
Постійне використання цифрової інформації, пов'язане з необхідністю перенесення її на інші магніт..
269 грн
Флешки

У наш час комп'ютерна техніка є в кожному будинку. А раз ви власник комп'ютера, рано чи пізно вам знадобитися флешка. Флешка - це портативний пристрій, на якому можна зберігати інформацію і її можна використовувати для перенесення електронної інформації з одного пристрою на інший. Для підключення флешки комп'ютер обладнано роз'ємом USB. До винаходу флешки для даних цілей використовували дискети.

Головна характеристика пристрою флеш пам'яті, це обсяг інформації, який на ній можна розмістити. Перші флешки з'явилися в 2000 році в Ізраїлі. Перша флешка мала обсяг пам'яті в 8 Мб, а обсяг сучасних флешок досягає 1 Тб. Правда зайняття великої кількіості пам'яті позначається на якості пристрою. Якщо ви хочете зберігати текстову інформацію, то купіть флешку ємністю 8 Гб, цього цілком достатньо. Флешка об'ємом 16 Гб уміщає пару фільмів в хорошій якості. На флешці ємністю 32 Гб можна зберігати багато різної інформації.

Не менш важливою характеристикою флешки є швидкість зчитування і швидкість запису даних. Швидкості ці сильно відрізняються, швидкість зчитування в 2-2, 5 рази швидше.

Важливим є і модифікація роз'єму. Більш ранні версії роз'єму USB 2,0 працюють в 10 разів повільніше, ніж USB 3,0. Купуючи флешку, обов'язково уточніть, якої версії роз'єм USB на вашому комп'ютері. Термін життя флешки визначається інтенсивністю її використання, виробник гарантує 5000 перезаписів і 1500 перепідключення. При виробництві флешок найчастіше використовують пластик, іноді пластик комбінують з металевими елементами, є моделі повністю металеві та навіть дерев'яні. Дерев'яна флешка не викличе алергії, тому що її роблять з еко дерева.

У нашому магазині є з чого вибирати, у нас зібрані різнопланові флешки, ємністю від 8 до 32 Гб пам'яті. Різноманітність дизайну сучасних флешок вражає. Тут і традиційні моделі різного забарвлення і незвичайні у вигляді звірів, героїв мультиків, у вигляді різних предметів, музичних символів. Така флешка гарна для подарунка. Але оригінальність є завжди практична, роз'єм може бути встановлений так, що вам буде важко ним скористатися і під'єднати флешку незвичайного дизайну, особливо це відноситься до плоских комп'ютерів.

Купіть флешку, їй завжди знайдеться застосування, вона не займає багато місця, вона практична і зручна.