ПН-ПТ: 9-18
СБ-НД: 10:00-15:00
Online: 24/7

В корзине пусто!

Сумки, гаманці, аксесуари

Показывать:
Сортировать:
Последние отзывы
Уточнить поиск
Сумки, гаманці, аксесуари

Дана категорія товарів представляє широкий асортимент продукції, яка підходить як для дівчат, так і для хлопців. Тут Ви знайдете безліч незамінних речей, які використовуються в повсякденному житті.

Гаманці-портмоне. Згідно зі статистикою більше 90% жителів Європи використовуються гаманець. До гаманцях ставляться як портмоне, так і кліпси для грошей. Крім зручності зберігання грошей і оплати, гаманець також виступають прекрасним подарунком. У нас Ви знайдете різні моделі на всі випадки життя.

Сумки, органайзери. Якщо у Вас подовжене портмоне, то Ви зможете обійтися без сумки. Але в цілому в сумку можна покласти важливі і потрібних речей: документи, телефон, гаманець і багато іншого. Тим більше органайзери надають Вашому стилю незабутній смак.

Пояси-ремені. Не важливо худий Ви, або трохи повніше, ремінь потрібен не тільки для того, що б підтримувати штани або джинси. Це сучасний модний аксесуар, який використовується, щоб підкреслити свій стиль.

Рюкзаки. Ви вже закінчили школу і університет або ж ще навчаєтесь - в будь-якій випадку якісний рюкзак Вам не завадить. дуже зручне рішення доя багатьох проблем. Не потрібно постійно щось тримати в руках, поклав, закинув на плечі і пішов. А приємною особливістю покупки рюкзака в нашому інтернет магазині є велика різноманітність моделей. Ви купуєте не тільки рюкзак, а елемент стилю і свободи.

Браслети на руку. Як хлопці, так і дівчата носять браслети на руці. Дівчата зазвичай ісопльзуют яскраву біжутерію, а хлопці приглушені шкіряні тони. Браслети дуже популярні і носять їх незалежно від статусу чи віку.

Жіночі сережки. Звичайно у своїй колекції хочеться мати багато сережок з дорогоцінними металами та камінням, а на жаль їх вартість висока. Ми ж пропонуємо купити якісну біжутерію, що складається з різноманітних моделей. Недороге рішення насущних проблем.

Дана категорія створена як повноцінний міні маркет. Тут Ви можете і одягнутися, і купити потрібні аксесуари. Вибирайте сподобалися Вам речі, замовляйте і будьте самими стильними та сучасними.