ПН-ПТ: 9-18
СБ-НД: 10:00-15:00
Online: 24/7

В корзине пусто!

Чоловічі гаманці

Показывать:
Сортировать:
Фильтр товаров
Последние отзывы
Портмоне клатч гаманець Apple Епл. Відмінна екошкіра, яка складається на 70% з натуральної. Підви..
325 грн
Найменування: Чоловіче портмоне клатч Baellerry Active Бизнес Відмінне шкіряне портмоне з ори..
425 грн
Стать: чоловіча Матеріал: еко шкіра Розмір: 12х11х1,5 см Відділення: для візиток, д..
299 грн
Стать: чоловіча Матеріал: еко шкіра Розмір: 13х10х2 см Відділення: для візиток, для..
175 грн
Стать: чоловіча Матеріал: еко шкіра Розмір: 11х9х2 см Відділення: для візиток, для..
295 грн
Практично будь-який чоловік використовує гаманець в повсякденному житті, портмоне стало невід'ємн..
295 грн
Гаманець Yakeda призначений для чоловіків, які люблять активний спорт і відпочинок. Або ж тяжіють..
255 грн
Чоловічі гаманці

Як тільки в історії розвитку людства виник ринок, з'явилися гроші або предмети для обміну, виникла потреба в чомусь де можна гроші зберігати і переносити. У Стародавньому Єгипті існували гаманці у вигляді невеликих сумочок з тканини, в яких носили дорогоцінні камені. З появою паперових грошей, їх стали називати гаманцем.

Коли на одязі з'явилися кишені, гаманець сильно видозмінився своїми розмірами і формою, перетворення відбуваються і понині.

Важлива якість гаманця - його зручність, в ньому зараз крім грошей зберігають ключі, візитки, банкноти, банківські картки та навіть мобільники. Гаманець продовжує залишатися дуже важливою річчю для чоловіка. Хороший гаманець свідчить про солідність і заможності чоловіка.

Основні види гаманців

• Гаманець, невеликий з трьома згинами. Гаманець добре поміщається в кишенях брюк або піджака, але багато купюр в нього не помістити, такий гаманець зручний для безготівкових розрахунків, так як для банкнот і дрібниці в ньому передбачені невеликі відділення, а ось для банківських карт передбачено багато відділень.

Портмоне - класичне портмоне має кілька великі габарити і зручніше його носити у внутрішній кишені. Зовнішні кишені для портмоне дрібнуваті і, якщо його туди покласти, кишеня буде некрасиво відкопилюватися. Купюри в портмоне вміщаються без згинання. Крім відділення для банкнот, передбачено відділення для документів, таких як водійські права, паспорт і ін.

Гаманець з двома згинами - місткий гаманець, де крім грошей можна помістити і документи, і банківські картки, в прозору кишеня можна покласти водійське посвідчення. Але банкноти в ньому згинаються навпіл.

• Спортивний гаманець - його відмінна риса - матеріал, з якого він виготовлений - це текстиль, якісна синтетика. Застосування цього матеріалу викликано необхідністю полегшити вагу гаманця.

• Протягом останніх десятиліть ознаменувалися повальним використанням мобільних телефонів. Так як в звичайний гаманець можна помістити тільки дуже малогабаритний і тонкий телефон, для зберігання більших моделей підійде чоловічий гаманець-клатч і міні барсетка.

Сучасні чоловічі гаманці виготовляють зі шкіри. Використовують, як штучну, так і якісну натуральну шкіру. В основному це гаманці всіх відтінків чорного і коричневого кольору.

У нашому онлайн магазині великий вибір чоловічих гаманців, сучасних і модних. Ціновий діапазон дозволить купити гаманець на свій смак і без шкоди для сімейного бюджету. Хороший гаманець завжди бажаний і приємний подарунок.