ПН-ПТ: 9-18
СБ-НД: 10:00-15:00
Online: 24/7

В корзине пусто!

Механічні годинники

Показывать:
Сортировать:
Фильтр товаров
Цена, грн

Последние отзывы
Найменування моделі: чоловічий годинник механіка Forsining Матеріал ремінця: шкіра. Тип..
1 799 грн
Найменування моделі: чоловічий годинник механіка Forsining sport Матеріал ремінця: шкіра. ..
799 грн
Найменування моделі: чоловічий годинник механіка Jaragar Матеріал ремінця: метал. Тип м..
1 029 грн
Найменування моделі: чоловічий годинник механіка Jaragar JAR001 Матеріал ремінця: шкіра. ..
879 грн
Найменування моделі: чоловічий годинник механіка Jaragar Military Steel Матеріал ремінця: ме..
1 619 грн
Найменування моделі: чоловічий годинник механіка Jaragar sport Матеріал ремінця: каучук. ..
789 грн
Найменування моделі: чоловічий годинник механіка Moon Матеріал ремінця: шкіра. Тип меха..
719 грн
Найменування моделі: чоловічий годинник механіка MCE gold Матеріал ремінця: метал. Тип ..
1 379 грн
Найменування моделі: чоловічий годинник механіка MCE-335 Матеріал ремінця: каучук. Тип ..
999 грн
Найменування моделі: чоловічий годинник механіка Sewor Матеріал ремінця: метал. Тип мех..
829 грн
Найменування моделі: чоловічий годинник механіка Weiguan Матеріал ремінця: метал. Тип м..
699 грн
Найменування моделі: чоловічий годинник механіка Winner FW0016203E Матеріал ремінця: шкіра. ..
599 грн
Механічні годинники
Здавалося б, з винаходом електронного годинника в п'ятдесятих роках минулого століття, ера механічних годинників канула в Лету. Електронні або кварцові годинники мають ряд істотних переваг, вони набагато точніше визначають час, вони дешевше і практичніше. Якщо похибка механічних годинників становить, приблизно 15-20 сек за добу, то аналогічний показник кварцового механізму - 15 секунд на місяць. Вартість механічних годинників значно вище, та й більше факторів, що впливають на ступінь похибки. І, тим не менше, про повну перемогу кварцових годинників ще говорити рано. 
Виробництво механічного годинника це високотехнологічний процес, що вимагає точності ювелірів. Щоб запобігти знос деталей, застосовуються дорогі матеріали, такі як сталь, латунь, використовується рубін. Над створенням надійного механізму трудяться цілі конструкторські бюро, оснащені самими передовими комп'ютерними технологіями. Результат кропіткої роботи в наявності - сучасні механічні годинники переносять коливання температури, усунені поломки внаслідок тертя деталей, забезпечено постійний натяг пружини. 
 
Важливим компонентом механічного годинника є його естетичне наповнення. Хітом останніх років є годинник скелетон, мають прозорий циферблат, крізь який можна спостерігати чарівну роботу годинникового механізму. У цьому сенсі механічний годинник прирівнюють до твору мистецтва. Можливо саме тому, механічний годинник продовжує користуватися попитом. Чого тільки варта знаменита на весь світ швейцарська марка Rolex. Престиж цього годинника надзвичайно високий, швейцарські механічні годинники є об'єктом заздрості і захоплення. 
 
Зрозуміло, що не всім по кишені дорогі моделі, не варто засмучуватися, для всіх категорій покупців є гідні, високоточні механічні годинники. Незручність, пов'язана з необхідністю щодня заводити механічний годинник, усунута. Розроблено моделі з автозаводом. У деяких моделях реалізоване заведення, такий годинник заряджається під час мінімальних рухів рукою або звичайної жестикуляції. Годинник зупиниться лише після тривалого невикористання. Діловим чоловікам, які бажають досягти успіху в кар'єрному зростанні, рекомендують носити саме механічний годинник. Вони підкреслюють цілеспрямованість і наполегливість, освіченість і інтелект. 
Дизайнери провідних годинникових фірм анонсували новинки, розробки виявилися невдалими, поки нічого кращого механічних і електронних годинників не придумано.